Skocz do treści

info.e-dziecko.eu

Wąski ekran Szeroki ekran Zwiększ rozmiar tekstu Zmniejsz rozmiar tekstu Domy¶lny rozmiar tekstu   
MAX Deweloper, Domy i Mieszkania w Rzeszowie - Rzeszów woj. podkarpackie
 Strona główna
Skocz do treści

Ulubione strony

 
 

Logowanie


Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!

Nowe pliki

 Ćwiczenie dla Dzieci - Znajdź 3 różnice (Św. Mikołaj)
 Krzyżówka dla Dzieci - Pory roku? (zima)
 Krzyżówka dla Dzieci - Pory roku? (lato)
 Ćwiczenia dla Dzieci - Znajdź słowa (Największe rzeki w Polsce)
 Ćwiczenia dla Dzieci - Znajdź wyrazy (Największe miasta w Polsce)

Top pliki

 Testy dla dzieci - cyferki od 1 do 10
 Ćwiczenia dla Dzieci - Odgadnij hasło (kurczątka)
 Uzupełnianki dla Dzieci - Kubuś Puchatek i Przyjaciele
 Labirynty dla Dzieci
 Memo - układanki dla Dzieci

Nowe strony

1. Wiersze Dla Dzieci
    Kategoria:Programy, gry i zabawy dla dzieci
2. Kolorowanki , Puzle, Połącz kropki
    Kategoria:kolorowanki
3. Rudawcowa dzieciom
    Kategoria:bajki i wiersze dla dzieci
4. Park Rozrywki Dinolandia w Inwałdzie
    Kategoria:Atrakcje turystyczne dla dzieci
5. Plac Zabaw dla Dzieci
    Kategoria:Atrakcje turystyczne dla dzieci
Polskie dzieci mogą przez rok uczyć się angielskiego bezpłatnie Drukuj Email
Oceny: / 42
KiepskiŚwietny 

Program MingovilleOd 19 listopada wszystkie dzieci, które mają dostęp do internetu będą mogły korzystać za darmo z programu do nauki języka angielskiego online. Program „Mingoville”, który jest największą i najbardziej interaktywną aplikacją do nauki języka angielskiego, do tej pory był dostępny w rocznym abonamencie za 60 USD.

Program Mingoville poznały już dzieci w wielu krajach, między innymi w Niemczech, Szwecji, Finlandii, Szwajcarii, Brazylii, gdzie z aplikacji korzystają zarówno szkoły, jak i indywidualni użytkownicy.
Program, przeznaczony dla dzieci w wieku 6-15 lat, został opracowany przez pedagogów, na podstawie koncepcji „edutainment”, czyli nauki przez zabawę. Taka forma edukacji przyjęła się w Danii, gdzie aplikacja Mingoville jest uznana przez duńskie ministerstwo edukacji i stanowi część programu nauczania w czterystu szkołach podstawowych i gimnazjach.

Mingoville - 10 missions

Polskie dzieci, jako pierwsze na świecie, będą miały okazję korzystać z programu Mingoville za darmo, w wersji nie różniącej się niczym od płatnej. Jest to możliwe dzięki temu, że duńska firma Mingoville – właściciel i twórca aplikacji, testuje nową strategię marketingową. Jeśli program spotka się z zainteresowaniem wśród użytkowników, firma będzie poszukiwać sponsorów na polskim rynku, aby kontynuować darmowy dostęp do aplikacji.

Mingoville to kraina różowych flamingów, w której głównymi postaciami jest rodzina Pinkeltonów. Program składa się z dziesięciu misji, z których każda rozwija inny temat i angażuje w naukę języka angielskiego przez gry, piosenki karaoke, czytanki, ćwiczenia w pisaniu, wymowie i gramatyce.

By móc korzystać z darmowej opcji programu, należy zarejestrować się na stronie www.mingoville.com w ciągu trzech miesięcy: od dnia 19 listopada 2007 do 19 lutego 2008 r.

Informacja uzupełniająca

O aplikacji
Mingoville to najbardziej interaktywna i rozbudowana aplikacja Flash do nauki języka angielskiego, dostępna w internecie, zawierająca ponad 7 500 plików dźwiękowych. Została przetłumaczona na 32 języki.
Poziom nauki można dostosować do indywidualnych potrzeb dziecka. Program składa się z dziesięciu misji, z których każda zawiera czytanki, ćwiczenia w pisaniu, wymowie i gramatyce, które angażują prawie wszystkie zmysły dzięki połączeniu animacji, dźwięków i tekstów.

Mingoville -  The Pinkelton family
 

O firmie
Firma Mingoville powstała w Danii w 2006 roku, jako firma siostrzana DELC (Danish eLearning Center), która od 2002 roku aktywnie zajmuje się rozwojem aplikacji E-learning. Jej misją jest nauczanie dzieci angielskiego przez Internet, łącząc zabawę z wysoką jakością rozwiązań technologicznych.

{sidebar id=1}
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »