Skocz do treści

info.e-dziecko.eu

Wąski ekran Szeroki ekran Zwiększ rozmiar tekstu Zmniejsz rozmiar tekstu Domy¶lny rozmiar tekstu   
FHU WĘGLOZŁOM - Skup i sprzedaż złomu, sprzedaż węgla, cementu i wapna, Bratkowice, gm. Świlcza, pow. Rzeszów, woj. podkarpackie
 Strona główna arrow Edukacja i wychowanie arrow Edukacja dzieci arrow Polskie dzieci mogą przez rok uczyć się angielskiego bezpłatnie
Skocz do treści

Ulubione strony

 
 
Polskie dzieci mogą przez rok uczyć się angielskiego bezpłatnie Drukuj Email
Oceny: / 42
KiepskiŚwietny 

Program MingovilleOd 19 listopada wszystkie dzieci, które mają dostęp do internetu będą mogły korzystać za darmo z programu do nauki języka angielskiego online. Program „Mingoville”, który jest największą i najbardziej interaktywną aplikacją do nauki języka angielskiego, do tej pory był dostępny w rocznym abonamencie za 60 USD.

Program Mingoville poznały już dzieci w wielu krajach, między innymi w Niemczech, Szwecji, Finlandii, Szwajcarii, Brazylii, gdzie z aplikacji korzystają zarówno szkoły, jak i indywidualni użytkownicy.
Program, przeznaczony dla dzieci w wieku 6-15 lat, został opracowany przez pedagogów, na podstawie koncepcji „edutainment”, czyli nauki przez zabawę. Taka forma edukacji przyjęła się w Danii, gdzie aplikacja Mingoville jest uznana przez duńskie ministerstwo edukacji i stanowi część programu nauczania w czterystu szkołach podstawowych i gimnazjach.

Mingoville - 10 missions

Polskie dzieci, jako pierwsze na świecie, będą miały okazję korzystać z programu Mingoville za darmo, w wersji nie różniącej się niczym od płatnej. Jest to możliwe dzięki temu, że duńska firma Mingoville – właściciel i twórca aplikacji, testuje nową strategię marketingową. Jeśli program spotka się z zainteresowaniem wśród użytkowników, firma będzie poszukiwać sponsorów na polskim rynku, aby kontynuować darmowy dostęp do aplikacji.

Mingoville to kraina różowych flamingów, w której głównymi postaciami jest rodzina Pinkeltonów. Program składa się z dziesięciu misji, z których każda rozwija inny temat i angażuje w naukę języka angielskiego przez gry, piosenki karaoke, czytanki, ćwiczenia w pisaniu, wymowie i gramatyce.

By móc korzystać z darmowej opcji programu, należy zarejestrować się na stronie www.mingoville.com w ciągu trzech miesięcy: od dnia 19 listopada 2007 do 19 lutego 2008 r.

Informacja uzupełniająca

O aplikacji
Mingoville to najbardziej interaktywna i rozbudowana aplikacja Flash do nauki języka angielskiego, dostępna w internecie, zawierająca ponad 7 500 plików dźwiękowych. Została przetłumaczona na 32 języki.
Poziom nauki można dostosować do indywidualnych potrzeb dziecka. Program składa się z dziesięciu misji, z których każda zawiera czytanki, ćwiczenia w pisaniu, wymowie i gramatyce, które angażują prawie wszystkie zmysły dzięki połączeniu animacji, dźwięków i tekstów.

Mingoville -  The Pinkelton family
 

O firmie
Firma Mingoville powstała w Danii w 2006 roku, jako firma siostrzana DELC (Danish eLearning Center), która od 2002 roku aktywnie zajmuje się rozwojem aplikacji E-learning. Jej misją jest nauczanie dzieci angielskiego przez Internet, łącząc zabawę z wysoką jakością rozwiązań technologicznych.

{sidebar id=1}
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »