Skocz do treści

info.e-dziecko.eu

Wąski ekran Szeroki ekran Zwiększ rozmiar tekstu Zmniejsz rozmiar tekstu Domy¶lny rozmiar tekstu   
Strony www - projektowanie, pozycjonowanie, reklama - Rzeszów woj. podkarpackie
 Strona główna arrow Edukacja i wychowanie arrow Edukacja dzieci arrow Angielski dla Dzieci - Helen Doron Early English
Skocz do treści

Ulubione strony

 
 
Angielski dla Dzieci - Helen Doron Early English Drukuj Email
Oceny: / 68
KiepskiŚwietny 


Helen uczy i bawi

Helen Doron Early EnglishHelen Doron Early English jest wyjątkową, prostą i naturalną metodą nauczania języka angielskiego, odpowiednią dla każdego dziecka, bez względu na to, jaki jest jego język ojczysty. Zaczyna się rok szkolny. Może warto pomyśleć, by jedynym kontaktem naszych pociech z edukacją, nie były nudne, żmudne i tradycyjne, szkolne lekcje.


Metoda Helen Doron Early English opiera się sposobie, w jaki odbywa się nauka języka ojczystego, gdzie niemowlę rozpoczyna naukę już w chwili przyjścia na świat (a nawet wcześniej). Z początku słyszy słowa, ale ich nie rozumie. Rodzice pomagają mu uchwycić znaczenie poznanych dźwięków. Gdy dziecko zrozumie lub powie słowo, rodzice nagradzają je uściskami, uśmiechem, pocałunkami...

Metoda Helen Doron naśladuje ten naturalny proces. Dziecko uczy się angielskiego tak, jak języka ojczystego. Słucha tekstów i piosenek, nagranych na CD. Nie musi im poświęcać uwagi ani usiłować zrozumieć. Po czasie dźwięki, słowa i budowa zdania angielskiego stają się dla niego znajome.
Mózg najlepiej rozwija się do szóstego roku życia. Podczas tych lat bez wysiłku przyswaja fakty i informacje oraz zachowuje je w pamięci. Tę jego właściwość wykorzystuje metoda Helen Doron.
Proces nauki języka jest skomplikowany. Mimo to, do ukończenia trzech lat – czasem wcześniej - dziecko potrafi opanować jeden lub więcej języków. Nauka języka obcego we wczesnych latach rozwija w korze mózgowej połączenia odpowiedzialne za słuch i ogólną inteligencję. Nauka drugiego języka w dzieciństwie jest skutecznym sposobem na przyspieszenie rozwoju intelektualnego dzieci. Słowem: im dziecko starsze, tym trudniej jest mu opanować akcent i gramatykę. Nauka angielskiego od najmłodszych lat pomoże osiągać sukcesy w szkole, a równocześnie będzie pasjonującą zabawą.

Helen Doron Early English

Helen Doron, to siedem kursów języka angielskiego dla dzieci na różnych poziomach zaawansowania i w różnym wieku: dla niemowląt i dzieci w wieku przedszkolnym pierwsze pięć kursów oparte jest na nauce języka mówionego, natomiast dwa kursy, na których uczymy mówienia, czytania i pisania przeznaczone są dla dzieci starszych.

Helen Doron Early English


Stale dążymy do tego, by zarówno nasze materiały dydaktyczne, jak i metodyka nauczania języka angielskiego w wieku 1-14 lat były najwyższej jakości. Nasi nauczyciele są profesjonalne przygotowani - uczestniczą w regularnych szkoleniach oraz otrzymują wsparcie ze strony międzynarodowej organizacji.
Tworzymy całościowy system nauczania języka angielskiego, który służy dzieciom na całym świecie.

Zapraszamy: www.helendoron.com.pl


{sidebar id=1}
 
następny artykuł »