Skocz do treści

info.e-dziecko.eu

Wąski ekran Szeroki ekran Zwiększ rozmiar tekstu Zmniejsz rozmiar tekstu Domy¶lny rozmiar tekstu   
Rehabilitacja Medyczna Health Centre - Trzciana pow. Rzeszów woj. podkarpackie - Kriokomora, Algonix
 Strona główna
Skocz do treści

Ulubione strony

 
 

Dzieci - Portal Nowoczesnych Rodziców

 
Free Art Fusion

 
NOWY SEZON WE FREE ART FUSION! JUŻ DZIŚ ZAPISZ SWO - 2014/09/09 17:08 Zapraszamy wszystkie zainteresowane dzieci w wieku 6 - 12 do udziału w wyjątkowych i niepowtarzalnych zajęciach taneczno – akrobatyczno – plastycznych! Brzmi intrygująco? Oto co przygotowaliśmy dla Was w nadchodzącym sezonie:

 Aerial dance w ramach grupy Flying Kids. Propozycja idealna dla dzieci, które nudzą się na zwykłych zajęciach tanecznych i potrzebują “czegoś więcej”. W ramach Flying Kids uczymy najmłodszych tańca na podwieszanych rekwizytach takich jak koło (aerial hoop), szarfa (aerial tessu, silk czy butterfly silk), trapez, liny itp. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych tancerzy/akrobatów, z uprawnieniami instruktorskimi oraz posiadających doświadczenie w pracy z dziećmi.

 Taniec połączony z zajęciami plastycznymi – czyli nauka podstaw tańca klasycznego prowadzona wraz z plastycznymi zabawami. Dzięki połączeniu ruchu z rozwijaniem talentu plastycznego w sposób ciekawy i w formie zabawy dbamy o wszechstronny rozwój dzieci. Zajęcia skierowane są do młodszej grupy wiekowej (6-8). Dzieci starsze (9-12) będą miały okazję tworzyć w ramach zajęć m.in elementy scenorgafii do własnych przedstawień!


 Gimnastyka z rociąganiem – czyli nauka podstawowych elementów gimnastyki artystycznej i akrobatyki. Dzięki tym zajęciom dzieci zdobędą elastyczność, giętkość i rozciągnięcie oraz grację i plastyczność ruchu, połączoną ze skocznością, równowagą i koordynacją ciała. Nabędą siłę, dynamikę, wytrzymałość i umiejętność koncentracji.zapisy@freeartfusion.pl
  | | Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.